Plasmaleikkuri GYS Neocut 105

SKU: 063112 Tehdastoimitus
Tarjouspyyntötuote

Saat tarjouksen yleensä saman päivän aikana

Plasmaleikkuri ammattilaisille, jotka haluavat leikata nopeasti jopa 50 mm:n paksuisia osia useista eri materiaaleista
Katso tarjouspyyntö
Nopein toimitus
Asiantunteva palvelu
Yli 20 v. kokemus
Kotimainen yritys
  • Leikkaa terästä / alumiinia / kuparia
  • sisältää polttimen
  • paino 33 kg
NEOCUT 105 on plasmaleikkuri ammattilaisille, jotka haluavat leikata nopeasti jopa 50 mm:n paksuisia osia useista eri materiaaleista. Sen korkea käyttöaste, korkea suorituskyky ja ergonominen poltin tekevät NEOCUT 105:stä erinomaisen työkalun teollisuusympäristöissä. Ominaisuudet:
  • Leikkaa teräksiä (mietoja, ruostumattomia, karkaistuja, HLE), alumiinia, kuparia jne.
  • 6 työtapaa: Leikkaus, Leikkaus lukitulla liipaisimella, Kaivertaminen, Kaivertaminen lukitulla liipaisimella, Rei'itetyn ohutlevyn leikkaaminen ja Merkitseminen.
  • Ergonominen käyttöliittymä OLED-näytöllä (7 kieltä)
  • Kulutustarvikkeiden kulumisen seurantaan tarkoitettu mittari
  • Pneumaattinen diagnostiikka
  • Automaattinen ilmanpaineen hallinta
  • Kaivaus maksimaalisella kutistumisella( specifickid ja suutin lisävarusteena)
  • HF-vapaa pohjustus
  • Valmiiksi suunniteltu käytettäväksi automatisoidulla leikkuupöydällä (lisävaruste).
  • Ohjelmiston päivitys USB-kaapelin kautta
  • Toimitetaan 6 m:n käsikäyttöisen MT-125 premium-polttimen kanssa.
  • Kolmivaiheinen 400 V:n virtalähde


Toimitusaika varastossa oleville tuotteille on yleensä 1–3 arkipäivää. Suuremmat tilaukset sovitaan erikseen.

Palautusoikeus 14 päivää vastaanottamisesta. Tuotteen tulee olla käyttämätön ja alkuperäisessä pakkauksessaan. Palautuksen voi tehdä ottamalla yhteyttä asiakaspalveluumme.

Yritystilauksissa palautusehdot sovitaan tapauskohtaisesti. Virheelliset tai vaurioituneet tuotteet vaihdetaan aina veloituksetta.

Tuotteilla on valmistajan takuu. Takuuaika vaihtelee tuotekohtaisesti – tarkista tuotteen tekniset tiedot tai kysy asiakaspalvelustamme.